راهنمای پولسازی در دنیای امروز

راهنمای پولسازی در دنیای امروز

پولسازی چیست؟ بهترین روش پولدار شدن چیست و در این بازار و شرایط چگونه بهتر کار کنیم و پول در بیاوریم . روش‌های پولسازی در دنیای اینترنتی امروز با ابزارهای دیجیتالی کاملا تغییر کرده است. دیگه برای پولسازی لازم نیست حتما مدرک تحصیلی داشت یا چندین سال خاک بازار خورد.

برای داشتن درامد بیشتر باید چه کاری انجام داد و چه راهی ما را زودتر به هدمان نزدید میکند .

review your cash flow

مهارت‌های پولسازی مهارت‌هایی هستند که با ابزارهای دیجیتالی موبایلی مثل تلگرام و اینستاگرام سروکار دارند.

سرعت پولسازی هم خیلی سریع‌تر شده و این یک فرصت عالی. یک فرصت عالی برای پولسازی بدون سرمایه. بریم سراغ ده گام پولسازی در ایران.

۱۰ گام پولسازی

۱- دقیقاً دنبال چی هستید؟

برای اینکه در زندگی و کسب و کارتان به جایی برسید، اول باید دقیقاً مشخص کنید آن نقطه کجاست.

باید خودتان اول به وضوح بدانید چه می‌خواهید.

وقتی مقصد را ندانید، از کجا متوجه می شوید که به چه طریق و از چه راهی باید به سمتِ آن بروید؟ این موضوع، مشکلِ بسیاری از ماهاست!

زندگی مان را تا لحظه‌ی مرگ سپری می‌کنیم و در تمام این مدت نمیدانیم که به دنبال چه هستیم!

برای پولسازی و ثروتمند شدن هم باید اول هدف‌تان را معلوم کنید.

download

یعنی چی؟ یعنی اینکه بعد از فلان مدت، دقیقاً چند میلیون پول می‌خواهید داشته باشید؟ ۱۰؟ ۵۰؟ ۲۰۰؟ دقیقا چقدر؟

به این شکل، احتمال اینکه این خواسته و هدف شما به واقعیت تبدیل شود افزایش پیدا می‌کند.

فقط نگویید «دوست دارم انقدر پول داشته باشم!» تاریخ و مقدار دقیق پول مورد نظرتان را همین ابتدای کار مشخص کنید.

۲- به ندای درونی‌تان گوش کنید!

این ندای درونی یعنی چه؟!

این ها پیام‌ها و الهاماتی هستند که در درون همه ی ما وجود دارند. و اگر به آنها بها دهیم و توجه کنیم، بال و پر پیدا می‌کنند.

opportunity 100x100 1

ندای درون مسیر هدایت شماست به سمت آنچه واقعا دوست دارید. و آینده‌ی درخشان.

ممکن است برخی از شما به ندای درونی اعتقاد نداشته باشید. اما به وقت‌هایی که تنها هستید فکر کنید. وقتی در اعماق وجود خود دریایی از خواسته ها و آرزوهای دست نیافته دارید. انرژی درونی که شما را بیش از هر چیز دیگری، به سمت خواسته و آرزوی خاصی می‌کشاند. این همان ندای درونی است. حتما دنبالش کنید. مطمئن باشید به آنچه می‌خواهید می‌رسید.

۳- اثرمرکب پولسازی 

story book

برای پولسازی میلیاردی، ابتدا از ارقام چند میلیونی شروع کنید و روی آن متمرکز شوید. و وقتی هدف چند میلیونی را بدست آوردید، مبالغ بعدی را کم کم افزایش دهید. هدف بعدی جند ده میلیونی و هدف بعدی چند صد میلیونی. تا بالاخره میلیاردی پولسازی کنید.

این استمرار یک اثرمرکب است. کتاب اثر مرکب دارن هاردی را خواندید؟ اگر نخواندید پیشنهاد می‌کنم حتما بخوانید. با ترجمه خیلی روان و خوب بهاره رزاقی از انتشارات آتیسا.

یادتان باشد در گام پولسازی چند ده میلیونی تسلیم نشوید و ادامه بدهید. ادامه و استمرار تا پولسازی میلیاردی در هر ماه.

حتما بخوانید: ایده‌ های پولساز کسب و کار

۴- انگیزه، میل و اشتیاق به پولسازی

اگر ثروت و پولسازی به خودیِ خود برایتان مهم و محرک و جذاب نیست، پس هدف‌های جذاب و انگیزشیِ دیگری برای خودتان تعیین کنید.

هدف‌هایی که فقط بعد از پولدار شدن میتوانید طعم آنها را بچشید و از آنها لذت ببرید.

Time 512

اهدافی مثل خانه رویایی و BMW،سفرهای خارجی، تفریحات مختلف، احساس امنیت و آزادی و آرامش و … که فقط پول می‌تواند برایتان فراهمشان کند.

این اهداف میتوانند محرک و انگیزه‌ی قدرتمندی باشند که برای اشتیاق بیشتر به پولسازی. به این فکرکنید که اگر همه‌ی اینها را داشته باشید، چه لذتی از زندگی تان خواهید بُرد!

اغواکننده است، اینطور نیست؟!

با نگاه به این اهداف، پولسازی هم برایتان به یک هدف مهم تبدیل خواهد شد.

۵- از نیروهای عظیم حاکم بر جهان کمک بخواهید!

همه چیز به همین فکر محدود و دنیوی محدود نمی شود. نیروهای درونیِ همه ی انسان ها با نیروهای عظیم تر حاکم بر جهان آفرینش در ارتباط هستند.

magic crystal ball

در خلوت خود تمرکز کنید و با این نیروهای عظیم ارتباط برقرار کنید و از آنها کمک و راهنمایی بخواهید.  از آنها درخواست کنید که به شما در انتخاب هدف درست و مسیرِ صحیحِ دستیابی به آن و تجربه ی موفقیت کمک کنند.

به این ترتیب میتوانید هم زندگی ای توأم با آسایش را تجربه کنید و هم برای اطرافیانتان مایه ی آرامش و اطمینان باشید.

اگر واقعاً بتوانید این ارتباط را به شکل مؤثر و موفق برقرار کنید، تفاوت و تحول در پولسازی را لمس خواهید کرد.

حتما بخوانید: پولسازی با اینستاگرام

۶- منتظر چی هستید؟! دست به کار شوید!

از فکر کردن و خیال‌بافی به جایی نمی‌رسید! دست به کار شوید و افکار و ایده‌هایتان را در عالم واقعیت به عمل تبدیل کنید.

خیلی از مردم از زندگی و کسب و کار فعلی شان راضی نیستند و با اینکه در رنج و سختی هستند هیچ اقدامی نمی‌کنند. آن‌ها می‌دانند که اگر قدم در راه جدیدی بگذارند و ایده هایشان را عملی کنند زندگی بهتری خواهند داشت. و به خواسته هایشان خواهند رسید. اما باز هم به خودشان جرأت ریسک کردن و قدم برداشتن را نمی دهند.

شجاع باشید و دست به کار شوید!

وقتی می ترسید، یعنی بزرگترین موانع را جلوی پای خودتان قرار می دهید. کسی که می ترسد، موفقیت را در خواب هم نخواهد دید.

رالف والدو امرسون میگوید:

به جوانان توصیه میکنم اگر می بینید قدم گذاشتن در راهی شما را به موفقیت میرساند، حتی اگر از آن می ترسید یا از رسیدن به انتهای آن ناامید هستید، توقف نکنید!

شجاع باشید و در مسیری که انتخاب کرده اید قدم بگذارید.

سوزان جفرز هم معتقد است:

برای چشیدن طعم موفقیت، باید مانعِ ترس را از بین ببرید و وقتی که شجاعت به خرج دادید و اولین قدم را برداشتید، از آن به بعد همه ی دنیا با شما هماهنگ و هم مسیر خواهند شد و تمام نیروها شما را تا رسیدن به هدف همراهی خواهند کرد.

۷- مسیر حرکت پولسازی را برای خودتان ترسیم کنید!

از خودتان سؤالی شبیه به این را بپرسید: “برای اینکه بتوانم تا سال آینده این موقع ۱۰۰ میلیون تومان پول داشته باشم باید چه کار کنم؟”

بعد بنشینید و تمام راه ها و ابزارهای مختلف و امکاناتی را که از طریق آنها میتوانید این مقدار پول را بدست بیاورید روی کاغذ بنویسید.

directions 3

همواره این روش ها را در فکر و روی زبانتان بارها و بارها مرور و تجزیه و تحلیل کنید.

از خودتان بپرسید که اگر فلان روش جواب نداد، کدام روش جایگزین بهتری است؟ اگر این یکی نشد، کدام یک را باید دنبال کنید.

تا زمانی که به یک راه حل درست و مطمئن نرسیده اید، باید شب و روز به این افکار و گفتگوهای درونی ادامه بدهید.

وقتی به راه حل مورد نظر رسیدید، دیگر بقیه را از ذهنتان حذف کنید و فقط روی آن یک روش و جزئیات آن متمرکز شوید.

مقاله مرتبط: پولسازی با شبکه‌های اجتماعی

۸- از موانع و مشکلات یک غول نسازید!

هیچ دریایی همیشه آرام و هیچ مسیری همیشه هموار نیست. زندگی هم همینطور است.

گاهی باید برای موفق شدن، با امواج کوچک و بزرگِ دریای زندگی و با ناهمواری های جاده ی زندگی دست و پنجه نرم کنید و تنها با غلبه بر آنهاست که میتوانید امیدوار باشید آرزوها و خواسته هایتان به واقعیت تبدیل شوند.

بیشترِ مردم وقتی با سختی ها و شکست های کوچک و بزرگ، اما موقتی برخورد میکنند، دست و پایشان را گم میکنند و دلسرد میشوند و میترسند یک قدم جلوتر بردارند و از ادامه ی راه منصرف میشوند.

با ناامیدی و گله و شکایت و افسردگی، نه تنها به جایی نمی‌رسید، بلکه وضع شما از قبل هم بدتر می‌شود. پس بهتر است دست از گله و غر زدن بردارید و در همین شرایط و با همین امکانات و اطلاعات محدودی که دارید دل به دریا بزنید و دست به کار شوید.

در ادامه ی راه، اطلاعات و امکانات خودتان را افزایش دهید و مطمئن باشید با تجربیات عملی ای که کسب خواهید کرد، مسیر موفقیت برایتان هموارتر و آسان تر خواهد شد. به قول معروف، کار نیکو کردن از پُر کردن است.

دوره آموزشی: راه اندازی کسب و کار اینترنتی پولساز

۹- روابط و افکار خود را پاکسازی و تصفیه کنید!

affiliate

حتما شما هم برای زندگی راحت تر، اشیاء و لوازم زائد و غیرقابل استفاده را دور می اندازیم درسته؟ پس در مسیر پولسازی هم باید خودمان را از شرِ افکار و روابط زائد و مخصوصاً مخرب و بازدارنده‌ها خلاص کنیم.

با وجود ازدحامی از افکار و روابط بی فایده، وقت‌گیر و مزاحم، که فقط باعث تلف شدن وقت و انرژی ما میشوند، سردرگم می شویم و به نتیجه ای نمی رسیم.

پس، دور و برِ خود را خلوت کنید و فقط روی مسائل مهم و کلیدی پولسازی‌تان متمرکز شوید.

پیشنهاد می‌کنیم سری مقالات بهبود فردی را در وبلاگ بهترین ایده بخوانید.

۱۰- به خواسته ها و علایق قلبی خود بها دهید!

هر کسی ذاتاً و در درون خود به چیزهایی علاقه دارد و عشق می‌ورزد.

اهداف و راهی که انتخاب می‌کنید را با عشق و علاقه آمیخته کنید. خودتان خواهید دید که مسیر پولسازی چقدر هموارتر و سریع تر به درآمدهای چند میلیاردی در ماه می‌رسید.

در واقع این خودِ درونی ما است که ما را به سمتِ آن چیزهایی که واقعاً دوستشان داریم و به آنها عشق می ورزیم می‌کشاند.

بنابراین مراقب باشید که به چه چیزهایی فکر می‌کنید. به چه چیزهایی عشق می ورزید. و شب و روز آرزوی داشتن چه چیزهایی را در سر می پرورانید. چون به زودی با آنها- اما به شکل واقعی- روبرو خواهید شد!

کلام آخر

همانطور که در این مطلب خواندید سرعت پولسازی هم خیلی سریع‌تر شده و این یک فرصت عالی. یک فرصت عالی برای پولسازی بدون سرمایه. و به ده گام پولسازی اشاره کردیم. اینکه چطور به ندای درون توجه کنیم. ندای درون ما را در مسیر درستی قرار می‌دهند.

money

بعد به اثرمرکب پولسازی بپردازیم. اهداف میلیونی و بعد از رسیدن اهداف چند ده و چند صد میلیونی. تا پولسازی میلیاردی با تلاش و استمرار ادامه دهید. با هدف‌گذاری از پولسازی‌تان لذت ببرید و شوق و اشتیاق ایجاد کنید.

پولسازی هدف شماست. از نیروهای عظیم جهانی کمک بگیرید و دست به کار شوید. مسیر حرکت خود را برنامه‌ریزی کنید. بازه زمانی دقیق مشخص کنید. به عنوان مثال دقیقا تا ۹۰ روز آینده ۱۰۰ میلیون تومان و تا ۶ ماه آبنده ۵۰۰ میلیون تومان و …

دست از بهانه بردارید و الکی از مشکلات و موانع غول نسازید. آدم‌هایی که پولسازی شما را تحسین می‌کنند بیشتر معاشرت کنید. با افراد با انگیزه‌تر از خودتان بیشتر در ارتباط باشید.

اگر مصمم هستید باید بگم شما تا رسیدن به پولسازی و درآمد میلیاردی فقط یک سال فاصله دارید. در خصوص پولسازی از پایین همین مقاله با گذاشتن کامنت با هم در ارتباط باشیم. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *