Buy cheap website traffic
سئو سایت گردشگری

سئو سایت گردشگری

وب سایت ‌های مختلف بخش عظیم و بزرگی از دنیای اینترنت را تشکیل داده ‌اند. به صورتی که تقریباً می ‌توان گفت مردم هر روز با این صفحات در ارتباط هستند و بسیاری از نیاز های خود را با استفاده از این صفحات اینترنتی رفع می‌کنند. به ‌همین دلیل است که مدیریت و بهینه‌ سازی وب‌ سایت های اینترنتی به امری بسیار مهم بدل گشته ‌است. کسب ‌و کار های مختلف برای ارائه خدمات و یا محصولات خود از وب سایت ‌های اینترنتی استفاده می ‌کنند. استفاده از این وب سایت‌ ها باعث می ‌شود که کسب‌ و کار ها بتوانند مشتریان بیشتری را جذب مجموعه خود کنند. یکی از کسب ‌و کار هایی که برای ارائه خدمات خود از وب سایت ‌های اینترنتی استفاده می‌ کند، صنعت گردشگری است. استفاده از وب سایت ‌های مختلف باعث گسترش صنعت گردشگری شده‌ است. ما در این مقاله قصد داریم به بررسی سئو سایت گردشگری بپردازیم.

خلاصه مطلب

تاثیر سئو بر عملکرد وب سایت های گردشگری

در ابتدای این مقاله می‌خواهیم به بررسی تاثیر سئوی مناسب، بر وب ‌سایت های گردشگری بپردازیم و آشنایی با این مطالب باعث می ‌شود که شما از اهمیت سئو سایت گردشگری آگاه شوید. داشتن سئوی مناسب و داشتن جایگاه مناسب در رتبه‌ بندی گوگل، باعث می ‌شود که وب ‌سایت شما بسیار بیشتر دیده شود. همین مسئله باعث می ‌شود که مشتریان بیشتری از خدمات و برنامه‌ های شما آگاه شوند. این مسئله به این معنی است که شما می ‌توانید فروش بسیار بیشتری را برای خدمات گردشگری خود تجربه کنید. معمولاً تجربه نشان داده است که کاربران و مشتریان وب سایت ‌های گردشگری، برای استفاده از خدمات مختلف تنها از لینک‌ های صفحه اول گوگل استفاده می ‌کنند. به‌ همین دلیل است که وب ‌سایت ها باید سعی داشته باشند که در صفحه اول گوگل جای گیرند.

تاثیر محتوا بر سئو وب سایت های گردشگری

مسئله ‌دیگری که در این قسمت از مقاله می ‌خواهیم بررسی کنیم و این مساله تاثیر بسیار زیادی بر سئو سایت گردشگری دارد، محتوا های قرار داده شده در سایت‌ های گردشگری است. داشتن محتوا های جذاب و کاربر پسند، باعث می ‌شود که جایگاه وب‌ سایت شما بهبود داده شود. برای تولید محتوای یک وب‌ سایت گردشگری، باید به این مسئله توجه داشته باشید که تنها ارائه خدمات و محصولات در یک وب‌ سایت باعث جذب کاربران نمی ‌شود و حتما در کنار ارائه خدمات، باید به تولید محتوا های جذاب برای کاربران پرداخت. به ‌طور مثال تولید محتوا، در مورد مکان‌های گردشگری و رعایت اصول مختلف در سفر می‌ تواند برای مشتریان و کاربران بسیار جذاب باشد. تولید این قبیل از محتوا ها، باعث می‌ شود که وب ‌سایت شما جایگاه بهتری را بتواند کسب کند و مشتریان بیشتری به وب‌سایت شما جذب شوند.

تاثیر ظاهر بر  سئو وب سایت های گردشگری

مسئله دیگری، که در اصول سئو سایت گردشگری حائز اهمیت است مسئله طراحی قالب و ظاهر این دسته از وب سایت ‌ها است. احتمالاً از این مسئله آگاه هستید که ظاهر و جذابیت ‌های بصری یک وب‌ سایت، تا چه حد می ‌تواند به سئو سایت گردشگری مؤثر باشد. این مسئله، مسئله ‌ای است که سئو سایت گردشگری حتما باید مورد توجه واقع شود. قالب وب سایت ‌های گردشگری به گونه ‌ای است که معمولاً برای ارائه ‌ی محتوا باید از تصاویر زیادی استفاده شود. استفاده از تصاویر مناسب و زیبا باعث می ‌شود که مشتریان و کاربران بیشتر به وب ‌سایت شما جذب شوند. همچنین ارائه تصاویر زیبا از مقصد های گردشگری باعث می ‌شود که کاربران بیشتری ترغیب به استفاده از محصولات و خدمات شما شوند.

تبلیغات و بهبود جایگاه سایت های گردشگری

مسئله دیگری که می ‌تواند تاثیر بسیار زیادی در سئو سایت گردشگری شما داشته باشد، تبلیغات مؤثر در این زمینه است. به ‌طور مثال شما می ‌توانید با کمک گرفتن از اینفلوئنسر های فعال در این زمینه، باعث شوید که بازدید سایت گردشگری شما بیشتر شود. بازدید بیشتر، از وب ‌سایت شما باعث می ‌شود سئو سایت گردشگری شما بسیار بهبود یابد. هم چنین افزایش بازدید باعث می‌ شود که کاربران بیشتری از خدمات و محتوا های شما با خبر شوند که این مسئله می‌ تواند به این بینجامد که شما مشتریان بیشتری را برای کسب ‌و کار خود پیدا کنید. همچنین مسئله دیگری که می‌ تواند بر سئو سایت گردشگری شما تاثیر بگذارد، تبادل لینک با سایر وب سایت‌ های گردشگری است. به این صورت که شما می ‌توانید با سایر وب سایت ‌ها تبادل داشته باشید و در به معرفی وب سایت های مختلف در وب سایت خود بپردازید که همین مسئله باعث بهبود عملکرد وب سایت شما می شود. 

1- سئو در سایت های گردشگری نسبت به دیگر کانال های بازاریابی کم هزینه تر است

وب سایت هایی که در حوزه گردشگری فعالیت می کنند اما در نتایج برتر ظاهر نمی شوند می توانند از طریق تبلیغات کلیکی (PPC) به ویژه Google AdWords برای خود ترافیک بگیرند. اگرچه این روش خوب است و AdWords یکی از بهترین راه ها برای جذب سریع بازدیدکننده به وب سایت شما است، اما در دراز مدت در مقایسه با SEO مقرون به صرفه نیست.

دلیل آن ساده است: هنگامی که تبلیغات خود را در AdWords متوقف می کنید ترافیک شما به صورت آنی کاهش میابد، درصورتی که اگر به صورت ارگانیک به رتبه خوبی دست یابید، صفحه شما به صورت 24 ساعته نمایش داده می شود و هر کلیک برای شما هزینه ای را به ارمغان نمی اورد. در صورتی که برای هر بازدید از ادوردز، باید چند دلار بپردازید.

سئو نیز هزینه های زیادی در پی دارد اما در بلند مدت سرمایه گذاری بهتری است.

2 – سئو می تواند رشد کسب و کار شما را تضمین کند

آیا می دانید اگر 2000 نفر هر روز از وبلاگ سفر یا وب سایت گردشگری شما بازدید کنند، می تواند چه تعداد رزرو برای شما به ارمغان بیاورد؟ این چگونه می تواند برنامه های تجاری شما را تغییر دهد؟

طی تجارب فراوان دیده ایم که جریان مداوم ترافیک هدفمند واقعاً می تواند یک تجارت را متحول کند و فرصت هایی برای رشد ایجاد کند که در غیر این صورت امکان پذیر نیست.

اگرچه ما همیشه می گوییم هیچ چیزی در سئو و بازاریابی دیجیتال تضمین کننده نیست، اما دستیابی به رتبه های خوب به روشی صحیح می تواند تفاوت بزرگی برای مشاغل مسافرتی ایجاد کند.

چگونه سایت گردشگری خود را سئو کنم؟

اکنون که به اهمیت سئو سایت گردشگری پی بردید، بیایید با جزئیات بیشتر روش های بهینه سازی وب سایت گردشگری خود را  بررسی کنیم.

شماره 1 – سئو محلی

اولین لیست در این زمینه سئو محلی است. سئو محلی راهی برای بهینه سازی وب سایت شما است تا وقتی افراد در مکان شما جستجو می کنند یا هنگام جستجوی از طریق تلفن همراه وقتی در منطقه ای نزدیک به آدرس فیزیکی کسب و کار شما قرار دارند، نمایش داده شود.

اژانس های مسافرتی ثبت شده در نقشه گوگل

اگر چندین جستجوی مربوط به سفر را در گوگل بررسی کنید ، الگوی های متفاوتی را مشاهده می کنید: تبلیغات PPC ، نتایج SEO محلی (نقشه گوگل) ، نتایج ارگانیک و …

وضعیت عبارات گردشگری را در نتایج گوگل به خوبی بررسی کنید

Google نتایج جستجو را به طور مداوم تغییر میدهد ، با تغییرات مداوم در نحوه نمایش نتایج برای بررسی رفتار کاربر به طور مثال به نتیجه پایین توجه کنید

مقایسه جستحو های مختلف برای سایت های گردشگری

این دو جستجو  نحوه نمایش متفاوتی دارند در ابتدا به عبارت کلیدی بلیط هواپیما تهران مشهد می پردازیم:

 • 2 تبلیغ پولی در بالا قرار گرفته
 • دو نتیجه ارگانیک

در عبارت کلیدی بعدی عبارت flight from istanbul to frankfurt را جستجو کردیم

 • همانطور که می بینید گوگل بهترین پاسخ را به کاربر داده بدون اینکه کاربر روی نتیجه ای کلیک کنه به همین دلیل دیگر نباید گفت موتور جستجو زیرا گوگل به موتور پاسخگو بدل شده.

اگر به تعداد result ها توجه کنید در عبارت بلیط هواپیما  تهران مشهد عدد “15,800,000” نمایش داده می شود در صورتی که کیوورد اموزش سئو را سرچ کنید عدد ” 2,820,000″ نمایش داده می شود در در چنین شرایطی  رقابت زیادی وجود دارد ، بنابراین برای گرفتن جایکاه به یک سایت کاملاً قدرتمند و معتبر احتیاج خواهید داشت.

خارج از اینکه در مورد چگونگی رتبه بندی کسب و کار خود با شرایط بسیار رقابتی مانند مورد بالا فکر کنید ، باید خارج از چارچوب نیز فکر کنید.به طور مثال شما می توانید به راحتی در در شبکه های اجتماعی عضو شوید و از آنها ترافیک بگیرید تا کاربران را به سمت تجارت شخصی خود سوق دهید.

شبکه های اجتماعی حاوی یکی از گسترده ترین بازارهای جهان هستند. برای بازاریابی خدمات خود از تبلیغات در شبکه اجتماعی استفاده کنید. به عنوان ارائه دهنده خدمات سفر ، بهتر است از تصاویر استفاده کنید زیرا بیشتر از کلمات چشم نواز هستند.

نتایجی که در عکس بالا مشاهده کردید جایگاه گرفته اند ولی روش های زیادی وجود دارد که می توانید آن را در معرض خطر قرار دهید و باعث شود ترافیک را به سمت خودتان سوق دهید.

همانطور که در بالاتر اشاره کردیم اجرای تبلیغات پولی در چنین سایت هایی در بعضی موارد می تواند یک روش بسیار موثر برای گرفتن ترافیک باشد.

با در نظر داشتن همه اینها ، مهم است که یک استراتژی محتوا مناسب در ذهن داشته باشید که برای شروع می خواهید با کدام کلمات کلیدی جایگاه بگیرید، آیا گرفتن رتبه برای آنها امکان پذیر است یا خیر.

شماره 2- به سئو صفحه اصلی یا home page توجه ویژه ای کنید

صفحه اصلی یک صفحه مهم برای انواع وب سایت ها است، اما در مورد وب سایت های مسافرتی حتی از اهمیت بیشتری برخوردار است.

از نظر محتوا، صفحه اصلی شما باید شامل موارد زیر باشد:

 • خودتان را به بهترین شکل معرفی کنید
 • مزیت های رقابتی خود را نسبت به رقبایتان ذکر کنید
 • نظر کاربرانی که از سرویس شما خدمات گرفتند را برای دیگر کاربران بازگو کنید
 • بخشی را به پیشنهادات ویژه اختصاص دهید
 • محبوب ترین مطالب وبلاگ خود را در معرض دید کاربر قرار دهید

از نظر سئو ، صفحه اصلی باید چندین سیگنال در مورد ماهیت کسب و کار به گوگل ارائه دهد.

توضیح صفحه اصلی نیز مهم است زیرا ممکن است هنگام جستجوی کاربران دامنه شما در نتایج Google نشان داده شود. باید چشم نواز و  دوستانه باشد. در اینجا مثالی از توضیحات مناسب صفحه اصلی آورده شده است:

”ویلا های زیبا برای اجاره در خیره کننده ترین مناطق گرگان. مجموعه ویلا های انحصاری ما را مرور کنید و برای رزروهای اولیه تخفیف بگیرید. “

شماره 3 – ایجاد یک ساختار مناسب برای سایت مسافرتی

ساختار خوب برای یک وب سایت مسافرتی دارای ویژگی های زیر است:

 • یک صفحه فرود اختصاصی برای هر شهر
 • یک صفحه فرود اختصاصی برای هر منطقه خاص

برای انکه راحت تر بتوانید ساختار وب سایت گردشگری خود را تجسم کنید نمودار زیرا را برای شما اماده کردیم.

ساختار سایت مسافرتی

اگر از وردپرس استفاده می کنید ، به احتمال زیاد صفحات “شهر / منطقه” شما دسته بندی می شوند (صفحات بایگانی). صرف نظر از سیستم عامل ، شما باید اطمینان حاصل کنید که این “صفحات مقصد” بهینه سازی شده اند.

این بدان معنی است که آنها باید دارای عناوین منحصر به فرد ، محتوای منحصر به فرد ، برچسب های مناسب H1 باشند که در نقشه سایت ارسال شده به Google وجود دارد و همچنین خصوصیات موجود برای منطقه خاص را به نمایش می گذارد.

همچنین باید به URL صفحه توجه ویژه شود. پیشنهاد می کنیم حتما مقاله اموزش سئو وردپرس را مطالعه کنید تا دید بهتری به موضوعات ارائه شده در این صفحه داشته باشید.

شماره 4 – استفاده از عناوین منحصر به فرد

استفاده از عناوین منحصر به فرد هنگامی که تعداد زیادی ویژگی مشابه در وب سایت خود دارید کمی مشکل است. هنگام ساخت عنوان صفحه، به ویژگی هایی فکر کنید که ان صفحه را منحصر به فرد و متفاوت از بقیه می کند.

یک صفحه خوب دارای موارد زیر است:

 • شرح دقیق
 • گالری تصاویر غنی با عکس های با کیفیت خوب
 • امکانات و خدمات ارائه شده
 • قیمت و تقویم در دسترس باشند
 • اطلاعات تماس
 • چت زنده

محتوای صفحه باید منحصر به فرد باشد. یکی از رایج ترین مشکلات وب سایت های مسافرتی تکثیر محتوا است. برای اهداف SEO و برای تجربه بهتر کاربر ، باید محتوای خود را تا آنجا که ممکن است متمایز کنید. یک راه خوب این است که به جای بیان حقایق (که قبلاً در وب سایت های دیگر منتشر شده است) ، ویژگی ها را مانند یک داستان توصیف کنید.

استفاده از TABS در صفحات خود برای سازماندهی بهتر محتوا امری طبیعی است اما باید بدانید که گوگل احتمالاً آن محتوا را نادیده می گیرد یا ارزش کمتری به آن می دهد.

اگر محتوای یک برگه به ​​صورت پویا تولید شده باشد، یعنی کاربران برای دیدن تولید محتوا مجبورند روی دکمه ای کلیک کنند، این امر کاملاً نادیده گرفته می شود.

برای سئو سایت گردشگری و داشتن یک صفحه بهینه تر سعی کنید ارزشمندترین محتوای خود را برای Google و کاربران همیشه قابل مشاهده نگه دارید. هنگامی که وب سایت شما از مجموعه خاصی از کلمات کلیدی استفاده می کند ، ترافیکی دریافت می کنید که مرتبط با آنچه شما ارائه می دهید وجود دارد و احتمال دسترسی شخص به خدماتی که شما ارائه می دهید بیشتر است.

شماره 5- توجه به سئو تکنیکال

سئو تکنیکال در سایت های گردشگری

علاوه بر عوامل فوق ، باید سئو فنی را در نظر داشته باشید.

به عنوان مثال مواردی از قبیل: سرعت صفحه ، رسپانسیو بودن (نمایش مناسب در دیوایس های مختلف از جمله موبایل) ، استفاده صحیح از URL های متعارف ، صفحه 404 ، اجرای صحیح وب سایت های چند زبانه ، بهینه سازی تصاویر و فیلم ها ، نقشه سایت ، پیکربندی صحیح ابزارهای گوگل سرچ کنسول و بسیاری موارد دیگر برای یک وب سایت کاملاً بهینه شده ضروری است.

توجه : اهمیت به امنیت سایت در سئو بسیار مهم و ضروری است مقاله امنیت وردپرس جامع ترین مقاله تالیف شده توسط ژاکت است که مطالعه ان حتما توصیه می شود.

شماره 6- فعالیت متداول در شبکه های اجتماعی

در سال های اخیر ، شبکه های اجتماعی به یکی از تأثیرگذارترین و مفیدترین ابزارهایی که یک شرکت می تواند استفاده کند تبدیل شده اند. به عنوان یک مدیر سایت گردشگری ، شما باید محتوای مفیدی را در شبکه های اجتماعی خود ایجاد کنید

در ایالات متحده ، بیش از 90٪ از مردم انتظار دارند که شرکت ها حساب شبکه اجتماعی داشته باشند.

در صنعت سئو به طور گسترده ای پذیرفته شده است که اگرچه سیگنال های اجتماعی به طور مستقیم بر رتبه بندی تأثیر نمی گذارد ، اما می تواند به روش های غیر مستقیم کمک کند.

یک وب سایت مسافرتی باید حضور فعال در شبکه های اجتماعی داشته باشد زیرا:

 • اکثریت قریب به اتفاق مشتریان بالقوه روزانه وقت زیادی را در شبکه های رسانه های اجتماعی می گذرانند
 • سفر موضوعی بصری است و برای شبکه هایی مانند Pinterest یا Instagram بسیار مناسب است
 • رسانه های اجتماعی روش خوبی برای ارتباط با سایر وبلاگ نویسان صنعت شما هستند
 • افراد ممکن است قبل از رزرو با شرکت شما ، از شبکه های اجتماعی شما بازدید کنند تا نظرات را بخوانند و از تجربه مشتریان فعلی شما ایده بگیرند و شما نمی خواهید آنها از صفحه ای خالی یا صفحه ای که دو سال پیش به روز شده است بازدید کنند.

در اینجا چند نکته وجود دارد که می تواید منجر به افزایش دیده شدن سایتتان شود خود در شبکه های اجتماعی و داشتن محتوای ثابت از آنها استفاده کنید.

بهترین روش ها برای فعالیت در شبکه های اجتماعی مناسب سایت های گردشگری

صفحات تجاری را در تمام شبکه های اصلی (فیس بوک ، Pinterest ، اینستاگرام ، توییتر) ایجاد کنید و اطمینان حاصل کنید که پروفایل های رسانه های اجتماعی شما بهینه سازی شده است.

مرتباً پست های جذاب و هدفنمد ارسال کنید. پست ها همیشه نباید از وب سایت شما باشد بلکه محتوای مربوط به نکات مربوط به سفر، کارهایی که باید در سفر انجام دهید، چیزهای جالبی برای دانستن درباره مقصد که تبلیغاتی نیست اما مواردی است که خوانندگان برای خواندن و به اشتراک گذاری آنها زمان اختصاص می دهند.

 1. نام برند خود را در تمام شبکه ها رصد کرده و مطمئن شوید که به هرگونه نظر خوب یا بد پاسخ می دهید.
 2. بودجه ای برای کمپین های ماهانه در شبکه های اجتماعی اختصاص دهید.
 3. بررسی کنید که صفحه به اشتراک گذاشته شده از وب سایت شما در شبکه های اجتماعی به درستی نشان داده شده باشد (عکس، عنوان و توضیحات خوب).
ایجاد محتوای تبلیغاتی یا آموزنده

ابتدا باید بین آنچه برای ارتقا hotel هتل خود منتشر می کنید و آنچه برای اطلاع خریدار از شخص خود ارسال می کنید تعادل برقرار کنید. از طریق شبکه های اجتماعی می توانید به سرعت مهمانان خود را در مورد پیشنهادات و تخفیف ها مطلع کنید. با این حال ، با تبلیغ بیش از حد کسب و کار خود ، می توانید اعضای خود را از دست دهید.

هرگز فراموش نکنید که همیشه باید محتوای خود را بهبود ببخشید زیرا هرچه محتوای خود را بیشتر بهبود دهید ، بیشتر دیده می شوید. در نهایت ، بهبود محتوای شما به شما این امکان را می دهد که با تمایز دادن از رقبا ، در رقابت همگام باشید.

شماره 7 : لینک سازی

لینک سازی هنوز هم یکی از تأثیرگذارترین عوامل رتبه بندی است و گرفتن لینک های با کیفیت خوب برای دستیابی به رتبه های بالا لازم است.

گرفتن بک لینک همیشه دشوار و وقت گیر است و باید مراقب باشید که از یک پروسه طبیعی طبعیت می کنید و از وب سایت های بی کیفیت لینک دریافت نکنید (حتی اگر به نوعی مربوط به سفر باشد) ، زیرا در این امر در دراز مدت برای تجارت شما خوب نیست.

ساده ترین شکل ایجاد پیوند – لینک سازی داخلی است که هرگز نباید ان را فراموش کنید.

پیوندهای داخلی می تواند به چندین روش به وب سایت شما کمک کند. Google از پیوندهای داخلی برای کشف صفحات بیشتر از وب سایت شما و درک بهتر آنها استفاده می کند و کاربران می توانند با کلیک بر روی یک پیوند داخلی اطلاعات بیشتری درباره یک موضوع پیدا کنند یا از صفحه دیگری از وب سایت شما بازدید کنند.

شماره 8 : ایجاد یک وبلاگ

علاوه بر جنبه بصری، سفر همچنین یک تجربه است، بیایید فرض کنیم که مراحل 1 تا 7 را به درستی انجام داده اید و همه چیز در وب سایت سفر شما بهینه شده است. رتبه بندی و بازدید شما افزایش یافت اما به حدی رسیدید که می خواهید ترافیک بیشتری داشته باشید و رتبه بندی بهتری داشته باشید. چه کاری باید انجام دهید؟ پاسخ بازاریابی محتوا است.

یک وبلاگ مسافرتی کاملا سازمان یافته می تواند از بسیاری جهات به وب سایت شما کمک کند:

 • وبلاگ یک روش عالی برای ایجاد پیوندهای داخلی به صفحات شماست.
 • بلاگ یک روش عالی برای آموزش کاربران شما و دادن اطلاعات و نکات کاربردی درباره سفر است.
 • بلاگ یک روش عالی برای دادن انگیزه به رباتهای گوگل است که به طور منظم از صفحات جدید شما بازدید کند.
 • وبلاگ یک روش عالی برای جذب پیوندهای با کیفیت از وبلاگ نویسان / وب سایت های دیگر است.
 • داشتن یک بلاک به مشتریان بالقوه شما نشان می دهد که شما  به تجربه سفر آنها نیز اهمیت می دهید و تمام تلاش خود را برای بهتر شدن آن انجام می دهید.

4 لحظه طلائی برای معرفی سایت به کاربر

از لحظه ای که فرد تصمیم می گیرد که می خواهد به سفر برود ، یک تعداد تحقیق و برنامه ریزی برای فرآیند تصمیم گیری او وجود دارد.

از همان ثانیه اول ، کاربران به موبایل و رایانه خود مراجعه می کنند تا در مورد “محل اقامت” ، “کارهایی که باید انجام دهند” ، “قیمت پرواز” و بسیاری از سوالات خود را جستجو کنند.

بسته به شغل خود ، به احتمال زیاد محتوایی دارید که می توانید برای پاسخگویی به این سوالات مختلف کاربر ، پاسخ دهید و به آنها مشاوره دهید تا در نهایت رزرو سفر خود را انجام دهند.

درک سفر مشتری در مورد سفر و برنامه ریزی سفر از دیدگاه SEO و چگونگی اهمیت آن برای تجارت شما بسیار مهم است.

Google این فرآیند را ““travel micro-moments” تقسیم می کند ، که به شرح زیر است:

 1. به دنبال اطلاعات – کاربر در حال جستجو برای گزینه های مختلف برای انتخاب مقصد (بدون برنامه دقیق) .
 2. لحظه های زمان بندی و برنامه ریزی – مقصد انتخاب شده است و اکنون زمان شروع یافتن تاریخ های مناسب ، پروازها ، محل اقامت و کارهایی است که باید انجام دهد.
 3. زمان رزرو – اکنون زمان پرداخت هزینه بلیط ، بلیط هواپیما ، محل اقامت و سفر است.

در وبلاگ سایت مسافرتی خود درباره چه موضوعی بنویسیم؟

صنعت سفر پر از موضوعاتی است که می توانید در وبلاگ خود استفاده کنید. برخی از ایده های ارسال وبلاگ:

 • توصیه های مسافرتی
 • فعالیتهایی که می توانید در مقصد انجام دهید.
 • مکانهایی که می توانید هنگام لذت بردن از تعطیلات خود در یک منطقه خاص از آن دیدن کنید.
 • راهنماهای ویژه برای خانواده ها با بچه ها.
 • راهنماهای ویژه برای گروههای بزرگ و جوانان.
 • رویدادهایی که ارزش بازدید دارند

وب سایت ‌های اینترنتی بخش زیادی از دنیای اینترنت را تشکیل داده ‌اند. به ‌همین دلیل است که امروزه اکثر کسب ‌و کار ها، سعی به استفاده از این فضا برای ارائه خدمات و محصولات خود دارند. استفاده از فضای اینترنت باعث می ‌شود که جامعه بزرگ ‌تری از مشتریان بتوانند محصولات شما را بینند. به همین علت است که سئو وب سایت‌ ها امروزه به مسئله‌ ای بسیار مهم بدل گشته است. قرار گرفتن در صفحه اول گوگل، باعث می ‌شود که شما بتوانید در معرض دید کاربران بسیار زیادی باشید. یکی از کسب ‌و کار هایی که فضای اینترنت به پیشرفت آن بسیار کمک کرده ‌است، صنعت گردشگری است. امروزه وب ‌سایت های گردشگری بسیاری بوجود آمده اند ما در این مقاله به بررسی سئو سایت گردشگری پرداختیم و مسائل تاثیر گذار بر آن را بررسی کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *