cpardaz

آموزش های cpardaz

آموزش

در این جا مجموعه مقالاتی را مشاهده میکنید که برای آموزش شما در جهت استفاده بهتر از فضای مجازی و اینترنت و همچنین راهنمایی هایی در مورد کار با وب سایت و هاست و … قرار داده شده است

امیدواریم تا در این را بتوانیم کمکی به شما کرده باشیم .

 • با تیتر مناسب جذب مخاطب کنید
  کسانی که قصد تولید محتوا دارند ومی خواهد با این روش فعالیت کنند باید دقت فراوانی داشته باشند . می توانند با تیتر مناسب جذب مخاطب کنید و برای خود کسب درامد کنید. چه از طریق فروش و تولید محتوا و چه از نوع معرفی محصولات و فروش آنها .
 • اولین فروش اینترنتی رو چطور انجام بدم؟
  اولین فروش اینترنتی رو چطور انجام بدم؟ اولین فروش اینترنتی خیلی ساده تر از اولین فروش حضوری یا حتی تلفنی ست.
 • طراحی سایت مشاوره آنلاین و روانشناسی
  آیا به دنبال بهترین راه برای طراحی وب سایت مشاوره آنلاین و روانشانسی هستید؟ یا یک الگوی مناسب برای وب سایت مشاوره می خواهید؟ شاید شما از قبل طرحی را در ذهن داشته و فقط به دنبال یک شرکت طراحی سایت هستید. در هر صورت، جای درستی آمده اید …
 • برندینگ و اهمیت آن
  برندینگ و اهمیت آن برای کسانی که می خواهد برای خود نلاش کنند و شناخته شوند بسیار مهم است اینکه شما یک وب سایت یا اپلیکیشن و یا حتی شبکه اجتماعی اختصاصی دارید . با ید به اینکه برای خودتان بصورت برند کار کنید را نباید فراموش کنید .
 • تفاوت دسته و برچسب در وردپرس
  در بحث طراحی وب سایت توسط وردپرس همیشه نکاتی زا باید بدانیم وبا لخش مختف وردپرس و اصطلاحات آشنا باشیم . دسته وبرچسب با هم تفاوت دارند برای آشنایی بیشتر پیشنهاد میکنیم تا انتهای این مطلب در کنار ماباشید .
 • نحوه استفاده از ابزارک های وردپرس برای بهبود وبلاگ خود
  نحوه استفاده از ابزارک های وردپرس یکی از قسمت‌های مهم در قالب وردپرس استفاده از ابزارک‌ها در سایدبار، فوتر و سایر بخش‌های قالب با توجه به نوع آن است. آموزش ویدیویی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *